Meie meeskonnas on pühendunud professionaalid, kes on huvitatud inimestele ohutu ja kindla juhtimise õpetamisest. Meil on aastaid kogemusi ja teadmisi, et anda esmaklassiline sõiduharidus kõigile vanuse- ja kvalifikatsioonitasemetele.

Lisaks kvaliteetsele koolitusele pakume ka mitmeid teenuseid, et muuta õppeprotsess mugavaks. Meil on modernne ja hästi hooldatud autopark, mis on varustatud uusimate ohutusfunktsioonidega.

Me oleme uhked, et teenime oma kogukonda ja soovime aidata meie õpilastel saada ohututeks ja vastutustundlikeks juhtideks. Kui olete valmis tegema esimese sammu juhtimisõiguste saamiseks, soovitame Teil meiega ühendust võtta ja planeerida oma esimene tund. Me oleme rõõmsad, et saame aidata Teil saada kindlaks ja kogenud juhiks.

Meie juhtkond

Autokooli töötaja Ilian Helendi

Ilian Helendi

Töötaja

Autokooli kaasasutaja Oleg Krivaltsevitš

Oleg Krivaltsevitš

Kaasasutaja

Autokooli kaasasutaja Sergei Klass

Sergei Klass

Kaasasutaja

meie juhendajad

Meie kõik õpetajad omavad riiklikku litsentsi ja on läbinud põhjaliku ettevalmistuse, et tagada, et nad saaksid pakkuda kõrgeima kvaliteediga õpet. Me püüame olla kursis uusimate õppemeetoditega ja osaleda regulaarselt konverentsidel ja seminariel, et tõsta meie haridustaset.

Me mõistame, et sõiduõpe võib olla keeruline ülesanne, seetõttu rakendame õppele individuaalset lähenemist.

Sõiduõpetaja Andrei King

Andrei King